DSC_7307 (1).jpg

Ohniště a gril heartstone je krásný solitér, který dá vaší zahradě či terase punc originality.

Ale jeho hlavní kouzlo spočívá v tom, že grilování bude zábava pro všechny zůčastněné. Všichni se sejdete kolem ohniště, budete se bavit, ochutnávat, povídat si....

budete blízko sebe a blízko hřejivého ohně.

Ať už si vyberete variantu na stání či sezení, princip se stále stejný - jídlo se připravuje přímo před vámi, nikdo nemusí stát opodál a starat se o gril. Ne, vše je společné dílo, společná zábava.

Jelikož je ohniště vyrobeno z těžké litiny, která akumuluje teplo a pak jej pozvolna vydává, najde využítí i v zimních měsících. Představte si to, bílá zahrada, všude sníh a vy se s přáteli rozhodnete obléct si bundy a strávit pár hodin na čerstvém vzduchu kolem sálavého tepla a ještě si při tom připravíte něco teplého do žaludku!

Buďte originální!

Ukažte přátelům nový rozměr grilování!

LITINOVÉ  OHNIŠTĚ

LITINOVÉ OHNIŠTĚ PRO VENKOVNÍ VAŘENÍ

KRÁSNÉ HOŘENÍ A TEPLO OHNĚ BEZ KOUŘE

Robustní litinové ohniště Hearthstone dokáže akumulovat velké množství tepelné energie, a to díky více než 100 kg litiny, která byla pro jeho výrobu použita. Díky ohništi a masivnímu litinovému roštu má oheň dostatek vzduchu a skvělé podmínky pro krásné hoření. Pokud navíc použijete suché dřevo, vyhnete se nepříjemnému kouře z ohniště. Ani na chvilku tak nebudete chtít od ohně odejít!

OPRAVDOVÉ VAŘENÍ A GRILOVÁNÍ

Hearthstone není jen ohniště, ale můžete si na něm připravit spoustu chutných jídel. Prostorné vařící plochy jsou rozděleny z poloviny na rošt, z druhé poloviny na litinové tály – takzvané planchy. Obě tyto plochy jsou upraveny speciální glazurou, která je vhodná na přípravu jídla.

PRO DALŠÍ GENERACE

Masivní litina sama o sobě garantuje, že vaše ohniště bude sloužit dobře ještě vašim vnoučatům. Litina totiž hloubkově nerezaví a přetrvá tak po generace. Tím jsme si jistí a na litinový Hearthstone dostanete záruku 10 let!

Kontaktujte nás

info@grill4you.cz  |  Tel: +420 774 486 667

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon